ul. Stoczkowska 7/2 04-147 Warszawa +48 57 81 81 777 kontakt@aniolykultury.pl
enfrdeitptrues

uczniowie mgr. Doroty Doskocz

NAUCZYCIEL...

Dorota Doskocz

- nauczyciel przedmiotów WOS, EDB, Humanitaryzmu w klasach VI-VIII oraz w III gimnazjum. Opiekun szkolnego koła wolontariatu. Moją pasją jest jest młodzież oraz kształtowanie ich charakterów w dobrych wartościach. Jestem otwarta na pomoc potrzebującym w szerokim słowa znaczeniu, stąd moja praca w wolontariacie.Ponadto lubię czytać książki i podróżować.

 

I JEGO UCZNIOWIE....

Hania Doskocz

jestem uczennicą klasy 8 w SP 3 w Polkowicach. Pracuję w szkolnym kole wolontariatu. Uwielbienia śpiewać, dlatego należę też do Międzyszkolnego Chórze Cantabile. Lubię również recytować wiersze i mam wiele osiągnięć w konkursach recytatorskich na różnym szczeblu. Moją pasją jest także j. angielski, którego uczę się nie tylko w mojej szkole , ale też na USpeaku – Dziecięcej Akademii Języka Angielskiego w Polkowicach.

Martyna Kapusta

Jestem uczennicą klasy 3 gimnazjum w SP 3 w Polkowicach, członkiem chóru „Cantabile" i wolontariuszem. Moje hobby to oczywiście muzyka oraz pisanie przeróżnych opowiadań i innych tekstów. Kocham czytać książki, uwielbiam pracę twórczą i sztukę. Osiągam liczne sukcesy w dziedzinach artystycznych, zaczynając od muzyki, przez taniec, po recytację.

Weronika Król

Jestem uczennicą klasy 3 klasy gimnazjum w SP3 w Polkowicach. Pracuję w szkolnym wolontariacie. Interesuję się językiem angielskim. W wolnym czasie czytam książki, oglądam filmy i seriale lub spotykam się ze znajomymi. Nie przepadam za zwierzętami, lecz uwielbiam mojego kota- Ryszarda.

Daria Adamczewska

Jestem uczennicą 3 klasy gimnazjum w Szkole Podstawowej nr 3 w Polkowicach. Interesuję się śpiewem i akrobatyką. Od trzech lat uczęszczam na Międzyszkolny Chór Cantabile.

Otylia Stępień

Mam 14 lat i uczęszczam do ósmej klasy szkoły podstawowej. Uwielbiam literaturę, interesuję się jej wieloraką postacią. Moją pasją są ludzie i ich odmienność. Angażuję się w akcje społeczne oraz debaty, nawiązujące do niesienia pomocy innym.

(0 Votes)

Super User

Quick Links

Śledź nas