ul. Stoczkowska 7/2 04-147 Warszawa +48 57 81 81 777 kontakt@aniolykultury.pl

Adopcja serca

"Adopcja Serca" to program pomocy rodzinom ze Sderot- miasteczka w południowo- zachodnim Izraelu, położonego 2 km od Gazy.

Polskie rodziny przekazują wsparcie finansowe i nawiązują kontakt z rodzinami izraelskimi chronicznie narażonymi na ataki terrorystyczne.

Wszystkich zainteresowanych przystąpieniem do naszego programu prosimy o kontakt mailowy. Na nadesłany adres odsyłamy bazę rodzin i dzieci objętych programem, które oczekują na swojego Opiekuna Adopcyjnego. Może któreś z dzieci czeka właśnie na Ciebie.

Zwracamy się również z prośbą o wsparcie projektu do firm, które mogłyby objąć sponsoringiem przyjazd podopiecznych "Adopcji Serca" do Polski. Byłby to niezapomniany czas spotkań polskich rodzin - Opiekunów Adopcyjnych z ich podopiecznymi dziećmi.

Super User Adopcja serca Published On: 26 Feb, 2020 Hits: 779

Historia Aliny Alina ma pięcioro dzieci: Gabriel (2), Shai (4), Yuval (8), Anita (10), Nikol (11). Alina pochodzi z Białorusi. Jej pierwszy mąż opuścił ją, gdy była w czwartym miesiącu ciąży z Yuvalem.

Super User Adopcja serca Published On: 26 Feb, 2020 Hits: 617

Pragnę podziękować kolejnym dwóm rodzinom, tym razem z Wrocławia które podjęły się opieki nad jednym z dzieci w wielodzietnej rodzinie Amar.

Super User Adopcja serca Published On: 25 Feb, 2020 Hits: 598

Prawdopodobnie wielu z Was słyszało już o Loan i jej mamie. Lidia jest imigrantką z Uzbekistanu. Wielokrotnie opowiadałam o tragedii, która jej się przydarzyła, gdy była w ciąży z siostrą Loan.

Super User Adopcja serca Published On: 25 Feb, 2020 Hits: 602

Dzięki zaproszeniu Tomasza i Beaty Mańko, mogłam poznać młode małżeństwo z Radzynia Podlaskiego. Piękni, młodzi, zdolni, mogliby jak większość im podobnym skoncentrować się na własnej karierze. Zastanowiło mnie dlaczego Andrzej i Kas...

Super User Adopcja serca Published On: 23 Feb, 2020 Hits: 634

Oto dwie wspaniałe kobiety: nasz "Anioł": Pani Wiesława z Białegostoku - na zdjęciu z lewej i nasza podopieczna: Pani Alina ze Sderot - na zdjęciu z prawej. Zadałam Pani Wiesławie pytanie dlaczego chce pomóc, oto odpowiedź jaką otrzymałam...

Quick Links

Śledź nas